اخبار RSS

وزیر جهاد کشاورزی در نشست صبحانه کاری با نمایندگان تشکل‌ های صنایع غذایی و کشاورزی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: برخی روابط عمومی را به آئینه تشبیه می‌کنند؛ آئینه صرفاً ظاهر را نشان می‌دهد اما روابط عمومی بالاتر از آئینه قرار دارد زیرا عمق فعالیت‌های وزارتخانه را به تصویر می کشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایانا، علی‌اکبر متکان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در مراسم معارفه رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی با تأکید بر اینکه روابط عمومی بدون اغراق از تمامی معاونت‌ها مهم‌تر است، گفت: روابط عمومی منعکس‌کننده فعالیت‌های وزارت جهاد کشاورزی است.
وزیر جهاد کشاورزی بر ارتقای ضریب نفوذ دانش و فناوری در بخش کشاورزی ایران تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایانا، سید جواد ساداتی نژادد وزیر جهاد کشاورزی در بازدید امروز از نمایشگاه محصولات دانش بنیان حوزه کشاورزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از مشکلات حوزه کشاورزی اقتصادی و علمی نبودن است؛ ضریب نفوذ دانش و فناوری در کشاورزی ایران پایین است و باید ارتقا یابد. وی افزود: این نمایشگاه نشان می دهد جوانان ما با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توانایی بالایی را از خود بروز داده‌اند.
اتحادیه های مرکزی و سراسری روستایی و کشاورزی در نامه ای به دکتر ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی، آمادگی خود را برای نقش آفرینی در تصمیم سازی ها، تصمیم گیری ها، تصدی گری ها به ویژه در زمینه تامین نهاده ها و بازاررسانی محصولات کشاورزی با نگاه کاهش فاصله تولیدکننده و مصرف کننده، اعلام کردند.
بیش از ۲۸ هزار تن انواع آبزیان در سه ماهه نخست امسال صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۲ درصد به لحاظ وزنی و ۹ درصد از نظر ارزشی افزایش نشان می دهد.
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: تجربه موفق کنوانسیون دریای خزر با هماهنگی وزارتخانه های جهاد کشاورزی و امور خارجه باید در مورد خلیج فارس و دریای عمان نیز استفاده شود.
سرپرست دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از عرضه ۶.۶ میلیون تن انواع نهاده‌های دامی در سامانه بازارگاه از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
جلسه کارگروه تنظیم بازار و کالاهای اساسی صبح جمعه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
مدیرکل دفتر پیش آگاهی سازمان حفظ نباتات کشور: مبارزه شیمیایی و بیولوژیک با کرم ساقه خوار برنج تاکنون در بیش از ۲۷۰ هزار هکتار شالیزارهای استان های شمالی انجام شده است.
با امضای معاون اول رئیس جمهور، سند ارتقای بهره وری بخش کشاورزی ابلاغ شد.