متاسفانه این کالا دیگر در دسترس نمی باشد
آکتارا

آکتارا 4 گرمی Actara 25 WG

آکتارا 25 گرانول قابل پخش در آب می باشد . آکتارا 25 گرانول حشره کشی سیستمیک با عملکرد تماسی و گوارشی و تاثیر ضربه ای جهت مبارزه با پسیل پسته (شیره خشک) و طیف وسیعی از آفات مکنده و کنترل تمام مراحل رشد پسیل از پورگی تا حشره بالغ و کنترل همزمان و قطعی سایر آفات مکنده پسته از جمله زنجره پسته ،سن و سنک ایمن برای کاربر و گیاه

تولید کننده: Syngenta
زمان تحویل: 3 الی 5 روز
غیر قابل فروش

آکتارا 25 گرانول قابل پخش در آب، حاوی 250 گرم ماده موثر تیامتوکسام در هر کیلوگرم می باشد. تیامتوکسام از خانواده نئونیکوتینوئیدها است . آکتارا حشره کشی سیستمیک با عملکرد تماسی گوارشی است که برای مبارزه با پسیل پسته (شیره خشک)و طیف وسیعی از افات مکنده مورد استفاده قرار می گیرد. حشره کش آکتارا، پس از محلول پاشی در برگ نفوذ می کند و توسط آوندهای چوبی به اندامهای فوقانی منتقل می شود. آکتارا با ایجاد اختلال در سیستم عصبی و توقف تغذیه، انواع آفات مکنده را در مدت زمان کوتاه از بین می برد . آکتارا حشره کشی است که بر تمام مراحل رشد پسیل پسته از پورگی تا حشره بالغ موثر است. 

زمان و نحوه مصرف

محصول آفت مقدار مصرف
پسته پسیل پسته(شیره خشک)

300 گرم در هزار لیتر آب

فقط یک نوبت در سال

 

نکات مهم:

1) به منظور کاهش تاثیرات جانبی بر حشرات مفید،آکتارا را زمانی مصرف کنید که زنبور پسیلافاگوس دارای کمترین جمعیت در باغ باشد. 

2) بهترین زمان مصرف آکتارا، هم زمان با شروع آلودگی درختان به پوره پسیل و پیش از آلودگی برگ درخت به شکرک و یا خشبی شدن برگ ها می باشد. 

3) از سمپاشی درختان در مرحله گلدهی اکیدا خودداری کنید. 

4) قبل از شکرک گرفتن برگ باید سمپاشی صورت گیرد. 

مشخصات

نام عمومی
آکتارا 25
نام انگلیسی
Actara 25 WG
نام تجارتی
تیامتوکسام 25% گرانول
حالت
گرانول
نوع نهاده
سموم کشاورزی
کاربرد
حشره کش
نام محصول
پسته
طیف اثر
انتخابی
نحوه نفوذ
گوارشی
نحوه نفوذ
تماسی
نحوه نفوذ
سیستمیک
LD50 (Mg/Kg)
1563
گروه خطر
II
بسته بندی
پاکتی 4 گرم
شرکت تولیدکننده
syngenta
کشور
سوئیس