کود 13-40-13 مستر 25 کیلوگرم

کود 13-40-13 مستر 25 کیلوگرم master

کود کامل مستر ۱۳-۴۰-۱۳ والگرو دارای کلیه عناصر میکرو و ماکروی مورد نیاز گیاه می‌باشد. از ویژگی های این کود تولید آن با درصد های مختلفی از عناصر غذایی است. این امر سبب شده تا گیاه بتواند در طول دوره رشد و نمو خود از رژیم غذایی متفاوت و متناسب با نیاز فیزیولوژیکی دوره رویشی یا زایشی بهره‌مند شود. عناصر میکرو : روی ، آهن ، مس ، منگنز در این کود همگی با کلات EDTA ترکیب شده‌اند که از این نظر نیز دارای تاثیر گذاری و سرعت جذب بسیار مطلوبی هستند. این کود درجه خلوص بسیار بالا و فاقد عناصر مضر مثل کلر و سدیم می‌باشد. فرمول‌های مختلف کود مستر موجب شده در طول دوره رشد و باردهی امکان تغذیه گیاهان با این ترکیبات بنا به نیاز مقطعی آنها به عناصر مختلف ماکرو فراهم گردد.

کود کامل ۱۳-۴۰-۱۳ مستر والگرو

میزان و نحوه مصرف کود مستر ۱۳-۴۰-۱۳

کود کامل مستر والگرو هم بصورت محلول پاشی و هم جهت مصرف در سیستم آبیاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

درختان میوه

برای هر نوبت کود دهی می‌توان با دوز ۲-۳ در هزار روی برگ‌ها محلول پاشی کرد یا به میزان ۱۵۰ الی ۳۰۰ گرم با توجه به سن درخت به صورت چال کود برای هر اصله استفاده کرد.

گیاهان زراعی

برای هر نوبت کود دهی می‌توان ۵ کیلوگرم از این کود را در تانک کود محلول کرده سپس برای یک هکتار استفاده کرد. همچنین جهت استفاده در سیستم آبیاری میزان ۱۰-۱۵ کیلوگرم از این کود را می‌توان در سیستم آبیاری مورد استفاده قرار داد.

صیفی جات گلخانه ای و گیاهان زینتی

برای هر نوبت کود دهی با دوز ۲ در هزار روی برگ‌ها محلول پاشی نموده و یا در سیستم آبیاری می‌توان ۰٫۵-۱٫۵ کیلوگرم در هر ۱۰۰۰ متر مربع به صورت روزانه استفاده نمود.

احتیاط و هشدار

برای اجتناب از برگ سوزی و آسیب به گیاه محلول پاشی در اواسط روز انجام نشود. روی ، منگنز ، مس کلات شده در این کود در pH بین ۴ تا ۱۱ و آهن کلات شده در این کود pH بین ۳ تا ۷ پایدار می‌باشد. در محیط خشک و خنک و به دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

مشخصات

حالت
پودر
نوع نهاده
کودهای کشاورزی
نام محصول
کلیه گیاهان
نوع کود
ماکرو
بسته بندی
25 کیلوگرم
شرکت تولیدکننده
valagro
کشور
ایتالیا
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند