کشنده مارمولک پیلزور

کشنده مارمولک پیلزور Lizard killer

مارمولک ها در جاهای تاریک مانند پشت جارختی،قفسه،لوازم خانگی و غیره پنهان می شوند که با تمیز نکردن این مکان ها به تعداد آنها اضافه خواهد شد.

انواع مختلفی از مارمولک ها وجود دارد. برخی از آنها خیلی بزرگ و برخی دیگر بسیار کوچک اند
بسیاری از آنها قادرند بسیار سریع حرکت کنند و اکثراً دوست دارند در مناطق گرمسیر زندگی کنند، مارمولک هایی در جهان وجود دارند که بدون پا هستند و برخی نیز دارای مژه می باشند. این موجودات به گروه بزرگی به نام خزندگان تعلق دارند. مارمولک ها زبان بسیار بلندی دارند که با استفاده از آن محیط اطراف خود را بو می کشند
مارمولک ها اغلب در حیات وحش به عنوان جاندارانی بی خطر شناخته شده اند
بسیاری فکر می کنند که مارمولک ها حیواناتی بی صدا هستند چراکه فقط گونه خانگی آن می تواند صدا تولید کند. اما مارمولک ها حیوانات بسیار زیرکی هستند. آنها از حرکات بدن جهت برقراری ارتباط با یکدیگر استفاده می کنند. آنها از پوزها و حرکات مختلف برای جذب ماده ها و نیز هنگام مواجهه با خطر استفاده می کنند
طول زندگی مارمولک ها بین 20 الی 30 سال است

 

و اما علت پیدا شدن مارمولک در منزل:
اگر حشرات و جانداران زیادی که غذای مارمولک ها محسوب می شوند در محیط خانه باشند احتمال وجود مارمولک ها نیز امکان پذیر است.
وجود آشپزخانه های کثیف، ظرف های نشسته، باقی مانده های غذا و هر نوع آلودگی دیگر می تواند مارمولک ها را جذب کند.
مارمولک ها در جاهای تاریک مانند پشت جارختی،قفسه،لوازم خانگی و غیره پنهان می شوند که با تمیز نکردن این مکان ها به تعداد آنها اضافه خواهد شد.

مشخصات

حالت
اسپری
نوع نهاده
سموم کشاورزی
کاربرد
حشره کش
طیف اثر
انتخابی
نحوه نفوذ
گوارشی
گروه خطر
Ia
بسته بندی
100 گرم
کشور
ایران
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند