قارچ کش نوردوکس ماسو

قارچ کش نوردکس 1 کیلوگرم COBRE NORDOX

نوردوکس یک سم قارچ کش- باکتری کش قوی و غلیظ است که جهت مقابله با بسیاری از بیماریهای گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید کننده: MASSO
زمان تحویل: 3 الی 5 روز
قیمت قبلی: ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان ۴%
قیمت: ۱,۱۴۹,۰۰۰ تومان

 این سم با نام های دیگری از جمله قارچ کش مسی نوردکس ، کوپکس و پرنوکس در بازار موجود است و دارای بالاترین مس فعال زیستی است که حفاظت طولانی مدتی برای گیاهان حتی در مناطقی با بارندگی زیاد فراهم می کند.

قارچ کش نوردوکس غلیظ ترین سم موجود در بازار به شکل گرانول خیس شده است که در ترکیب آن ۷۵% مس فلزی وجود دارد. این سم کم خطر و مقرون به صرفه است زیرا در مقادیر کم و در فواصل زمانی طولانی مورد استفاده قرار می گیرد ولی حفاظت فوق العاده ای ارائه می دهد. 

این قارچ کش برای مقابله با بیماری‌های مختلف از جمله آنتراکنوز، شانکر باکتریایی، لکه باکتریایی، لکه برگی باکتریایی و سفیدک دروغی در گوجه فرنگی بسیار خوب عمل می کند.

از مصارف دیگر این سم پیشگیری و درمان بیماریهای قارچی و باکتریایی مختلف از جمله لکه برگی، آلترناریایی، لکه زاویه ای برگ، آنتراکنوز، سفیدک دروغی و حقیقی در خیار، انواع کدو، طالبی، هندوانه است.

این سم همچنین برای مقابله با بیماری‌های آتشک درختان میوه دانه ‌دار، شانکر باکتریایی درختان میوه ، غربالی درختان میوه هسته‌ دار، سفیدک دروغی انگور، پیچیدگی برگ هلو، مومیایی و گموز در مرکبات و پسته استفاده می شود.

از دیگر کاربردهای سم قارچ کش نوردوکس مقابله با بیماری‌های مختلفی است که در برنج رخ می دهد . این بیماریها شامل بلاست، سوختگی باکتریایی یا سیاه شدگی دانه، شیت بلایت ، بیماری فوزاریومی یا بوته گنایی، بیماری باکانه به صورت بذر مال هستند. بنابراین با استفاده از این سم می توان بطور قابل توجهی بازدهی محصولات را افزایش داد.مشخصات

حالت
گرانول
نوع نهاده
سموم کشاورزی
کاربرد
قارچ کش
طیف اثر
غیرانتخابی
نحوه نفوذ
تماسی
گروه خطر
III
بسته بندی
1 کیلوگرم
شرکت تولیدکننده
MASSO
کشور
اسپانیا
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند