دورکننده حشرات راتوک سمیران

دورکننده راتوک 1 کیلوگرم RATOOK

راتوک محصول جدید شرکت سمیران بعنوان دور کننده انواع حشرات، جوندگان مثل موشهای خانگی و صحرایی، خرگوش، خارپشت، بعضی از گوزنها، آهوان و … روی کابلهای برق، لوله های گاز همچنین مزارع و باغات کاربرد دارد.

برای مبارزه با پستانداران موذی که به بهداشت عمومی خسارت وارد ميکنند، بايستی روی کابلهای برق و ديگر قسمتهايی که در معرض آسيب جوندگان هستند، ماليده شود. با توجه به محدوديت مواد غذايی در فصول سرد سال، جوندگان از تنه درختان تغذيه ميکنند و سبب آسيب تنه و ساقه و از بيـن رفتن درخت يا بوته ميگردد. پس از مصرف “راتوک®”، انواع جوندگان با گاز زدن آن بدليل سوزش و تلخی که در دهانشان احساس ميکنند و بوی تند، از درخت دوری کرده و ديگر نمی توانند از آن تغذيه کنند و به درخت آسيب بزنند.

“راتوک®” با داشتن خاصيت قارچ کشی، سبب جلوگيری از پوسيدگی ساقه و تنه درختان شده و جهت مبارزه با بيماری گوموز (پوسيدگی ريشه درخت) نيز موثر می باشد. “راتوک®” بعنوان دافع حشرات موذی نيز مورد بهره برداری قرار می گيرد.

درجه سمیت: Acute Oral LD50 for rats:2600mg/kg

دستورالعمل مصرف :

نحوه استفاده میزان مصرف نحوه مصرف
Paint on

 

(مالیدن روی سطوح)

40 گرم در هر متر مربع

با استفاده از قلم مو روی کابل یا محل عبور جوندگان موذی یا حشرات در اماکن بهداشتی و برای مصارف کشاورزی روی تنه درختان مالیده شود

سمپاشی 200 الی 300 گرم در یک لیتر آب حل شود با استفاده از سمپاش اسپری نمایید.

راتوک پس از خشک شدن روی قطعه کشیده شده می ماند و با بارندگی و آبیاری شسته نمی شود. چنانچه چسب راتوک سفت گردید آن را با آب رقیق و قابل استفاده نمایید.

شرايط نگهداری:

در جای خشک و خنک نگهداری شود. دمای زير صفرC˚ و بالای C˚ 50 نگهداری نگردد. پس از استفاده، درب ظرف محکم بسته شود تا از تبخير جلوگيری گردد.

احتياطات:

هنگام استفاده “راتوک®” از ماسک و دستکش استفاده شود. علائم مسموميت سرگيجه، سردرد وحالت تهوع ميباشد. به محض بروز حالت مسموميت به پزشک مراجعه شود.

مشخصات

حالت
مایع
نوع نهاده
سموم کشاورزی
کاربرد
دورکننده
طیف اثر
انتخابی
نحوه نفوذ
گوارشی
گروه خطر
III
بسته بندی
1 کیلوگرم
شرکت تولیدکننده
سمیران
کشور
ایران
نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند